Özdemir Grup Poliüretan Ahşap Kütük

Özdemir Grup geniş ürün yelpazesi ve sektördeki 20 yıllık poliüretan ahşap kütük uygulama tecrübesi ile son yılların trendi olan poliüretan kütük ve modern inşaat teknolojisini bir araya getirerek bir çok alanda ahşap iç mekan dekorasyonu ve duvar kaplama projeleri tamamlamaktadır. Poliüretan kütük uygulaması eskiyi andıran ve göz zevkine hitap eden birçok sayıda ahşap kütük uygulama projesinde imzamız bulunmaktadır. Poliüretan ahşap kütükleri, duvar kaplama uygulamasında dış cephe de kullanabileceğiniz gibi iç dekorasyon ve hemen her yaşam alanınızda kullanabilirsiniz. 

Poliüretan Ahşap Kütük

Özdemir grup; duvar dekorasyonu ve duvar kaplama projelerinizde poliüretan ahşap kütük çeşitlerimizi dekoratif duvar kaplama olarak iç ve dış mekanlarınızın dekorasyonu için kullanılmaktadır. Sıva üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmektedir. poliüretan kütük, bütün yaşam alanlarında tercih edilen bir duvar dekorasyonu ürünüdür.

Poliüretan Kütük Modelleri

Stoklarımızda bulunan poliüretan kütük modellerini görüntüleyebileceğiniz ve istediğiniz gibi güvenli alışveriş yapacağınız websitemizi ziyaret edin.

Poliüretan Kütük Uygulama

Poliretan kütük uygulama projelerinizde ilk keşiften son temizliğe kadar bütün işi üstleniyoruz. Projeleriniz hakkında görüşmek için bizi arayın veya mesaj bırakın.